Tworzenie Umów

Stoimy na stanowisku, że każda umowa powinna być „uszyta na miarę” potrzeb Klienta. Nie powielamy wzorów. Konstruujemy postanowienia odpowiadające indywidualnym potrzebom Klienta.

Sporządzając umowę mamy przed sobą wyraźny cel, jaki umowa ma za zadanie spełniać. Nigdy nie proponujemy Klientom wynagrodzenia zależnego od ilości stron umowy. Dlatego też każde postanowienie umowne ma swoją rzeczywistą funkcję. Umowy są sporządzane nie dla  prawników, ale dla stron. Powinny zatem być zrozumiałe i nie podlegające interpretacji.

Mówi się, że umowa jest potrzebna w razie złych czasów. Nie zgadzamy się z tym. Dobrze skonstruowana, konkretna umowa powinna być drogowskazem dla kontrahentów i pomagać, a nie przeszkadzać w realizacji przedsięwzięcia.

Praca nad tworzeniem umowy wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również odpowiednich przymiotów charakteru. Konstruując każdą umowę podchodzimy do tego zadania skrupulatnie i wnikliwie. Tylko spokój i umiejętność przewidywania różnych scenariuszy pozwoli na sporządzenie dobrej umowy.

Zajmujemy się nie tylko sporządzaniem umów, ale również analizą umów przedstawionych przez kontrahentów naszych Klientów. Wskażemy, które postanowienia umowne są potencjalnie niebezpieczne, wyjaśnimy ryzyka jakie wiążą się z niektórymi zapisami. Zaproponujemy rozwiązania i pomożemy wynegocjować umowę, która w możliwie pełny sposób zabezpieczy Twoje interesy.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right