Adwokat Sprawy Karne

Prowadząc sprawy z zakresu prawa karnego, łączymy wysoki poziom zaangażowania cechujący się aktywną postawą adwokata z ugruntowaną i stale aktualizowaną wiedzą merytoryczną.

Adwokat sprawy karne Jelenia Góra

Jeśli trafiłeś tu po wpisaniu w wyszukiwarkę takich zapytań, jak:”dobry adwokat sprawy karne”, “adwokat sprawa karna Jelenia Góra”, “adwokat sprawy karne”, “adwokat cena sprawa karna”, “adwokat sprawy karne cennik” lub zbliżonych, to znaczy, że potrzebujesz naszego wsparcia.Groźba zatrzymania czy proces w sprawie karnej to bardzo delikatne kwestie. Dyskrecja i błyskawiczna reakcja są w takiej sytuacji niezbędne. Wiemy bowiem co czuje rodzina osoby zatrzymanej oraz sam zatrzymany. Dlatego pomagamy osobom fizycznym, jak i prawnym, na każdym etapie postępowania.

Adwokat sprawy karne Jelenia Góra i okolice

Naszymi klientami są zarówno osoby mieszkające w Jeleniej Górze, jak również mieszkańcy innych miast na terenie Dolnego Śląska. Lokalizacja nie ma tu jednak tak dużego znaczenia. Dla nas liczy się bowiem drugi człowiek. To, aby osoba zatrzymana lub taka, której grozi zatrzymanie znała swoje prawa. Dlatego, nie wnikając w zawiłości prawne, spokojnie wszystko wyjaśniamy, tłumaczymy. Zadajemy również pytania, które mogą pomóc, na każdym etapie sprawy karnej.

Adwokat sprawa karna Jelenia Góra — jak działamy

Zawsze powtarzamy klientom, że im szybciej skontaktują się z nami, tym lepiej. Dzięki temu, już od samego początku towarzyszymy osobie zatrzymanej i staramy się skrócić pobyt klienta w areszcie. Jeśli sytuacja na to pozwala, walczymy o to, by klient wyszedł w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli natomiast nie ma szans, by uniknąć sprawy karnej, bronimy interesów klienta. Przewidujemy kroki drugiej strony i konsekwencji jej działań. Naszym celem jest wyrok uniewinniający, a jeśli wina klienta jest niepodważalna, dążymy do maksymalnego złagodzenia kary.

Adwokat sprawy karne — stawiamy na szczerość

Zasada jest taka — adwokat od spraw karnych powinien wiedzieć o wszystkim, co dotyczy prowadzonego postępowania. Inaczej nie będzie mógł pomóc klientowi. Dlatego tak ważna jest dla nas szczerość. Tylko wtedy możemy znaleźć nalepsze rozwiązanie — skuteczną linię obrony. Każdy prawnik, a w szczególności, adwokat do spraw karnych, jest trochę jak ksiądz. Choć działa zgodnie z prawem, dba o interesy klienta. A to znaczy, że potrafi dochować tajemnicy.

Adwokat do spraw karnych — wsparcie na każdym etapie

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich, obawia się zatrzymania lub grozi mu sprawa karna, skontaktuj się z nami, doradzimy, ocenimy szanse i zagrożenia. Podpowiemy, co warto zrobić, jakie mamy możliwości działania. Wesprzemy Cię na każdym etapie śledztwa Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista. Działając już na etapie podejrzenia o popełnienie przestępstwa, możemy zapobiec dalszym krokom (np. dzięki obecności podczas przesłuchania). A jeśli to niemożliwe — szukamy optymalnego rozwiązania, stawiając na pierwszym miejscu interesy naszego klienta.

Adwokat sprawy karne cennik — ile kosztują nasze usługi

Adwokat, cena, sprawa karna — te kwestie są nierozerwalne. Ile kosztuje dobry adwokat (sprawy karne)? Są to kwestie indywidualne, zależne od stopnia skomplikowania sprawy i jej etapu. Z oczywistych przyczyn porada prawna będzie mniej kosztowna niż obrona w czasie sprawy karnej. Skontaktuj się z nami, podczas pierwszych konsultacji będziemy mogli określić koszty obsługi prawnej.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right