Prawnik Prawa Budowlanego

Sprawy budowlane stanowią jedną z głównych specjalizacji naszej Kancelarii.

Prawnik prawa budowlanego Jelenia Góra

Szukasz prawnika, który specjalizuje się w prawie budowlanym? Jesteś inwestorem? Planujesz budowę na terenie Jeleniej Góry lub innego miasta w województwie dolnośląskim? A może jesteś wykonawcą, który potrzebuje wsparcia w zakresie prawa budowlanego? Wyszukiwarka skierowała Cię tu, ponieważ wpisałeś takie zapytania jak: “prawnik prawo budowlane”, “prawnicy prawo budowlane”, “prawo budowlane prawnik”. To nie może być przypadek. 

Prawnik prawo budowlane — z kim współpracujemy

Prawo budowlane i wszystko, co się z nim wiąże, to na tyle szeroka dziedzina, że do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować zarówno z inwestorami, jak i projektantami, wykonawcami oraz podwykonawcami. Dlaczego o tym wspominamy? Odpowiedź jest prosta. To cenne doświadczenie pozwoliło nam spojrzeć na prawo budowlane wielowymiarowo. Dzięki temu możemy skutecznie reprezentować wszystkie strony procesu budowlanego. Wśród naszych klientów znalazły się się zarówno ogromne przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne. Bez względu na rozmiar inwestycji, pracowaliśmy z równym zaangażowaniem. Co pozwoliło naszym klientom zrealizować inwestycje, działając zgodnie z prawem. A w niektórych sytuacjach — zażegnać spór i wspólnie zrealizować planowaną budowę.

Prawnik prawa budowlanego Jelenia Góra — doświadczenie i wszechstronna wiedza

Szukasz eksperta od prawa budowlanego? Nie da się ukryć, że wiedza wyłącznie z tej dziedziny to za mało, aby działać skutecznie. Dlaczego? Ponieważ prawo budowlane jest powiązane z innymi specjalizacjami, takimi jak choćby prawo gospodarcze czy prawo pracy. A to oznacza, że prawnicy od prawa budowlanego powinni posiadać rozległą wiedzę także z pozostałych obszarów prawnych. 

Prawnik prawa budowlanego Jelenia Góra — pomagamy na każdym etapie

Jeśli planujesz nową inwestycję, musisz liczyć się z formalnościami. Niestety, bez odpowiedniej wiedzy, trudno przez nie przebrnąć samodzielnie. Błędy formalne czy zwykłe niedopatrzenie, mogą się źle skończyć. A jak wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi i nie zwalnia nikogo z odpowiedzialności. Właśnie dlatego prawnik od prawa budowlanego przyda się na każdym etapie inwestycji. Może się okazać, że prawnicy od prawa budowlanego będą niezbędni już na starcie. 

Prawnicy prawo budowlane — w czym możemy pomóc

Co wchodzi w zakres naszej pracy? Zapewniamy kompleksowe wsparcie. Sprawdzimy, czy konieczne będzie uzyskanie pozwolenia na budowę, a także — czy budynek, który panujesz postawić nie narusza planów zagospodarowania terenu. Ponadto, nasz prawnik od prawa budowlanego, zajmuje się prowadzeniem sporów budowlanych, konstruowaniem i negocjowaniem umów oraz zapewniamy obsługę inwestycji budowlanych.

Prawnicy prawo budowlane — rozwiązujemy spory

Jeżeli to możliwe, staramy się znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Często uświadomienie kontrahentom, daleko idących konsekwencji pewnych działań, niepewności wyniku batalii sądowej, pozwala ostudzić emocje i doprowadzić proces budowlany do końca.

Czujemy, że nasza praca ma sens, gdy zwaśnione strony podają sobie ręce i kontynuują prace budowlane. Gdy to konieczne, zapewnimy reprezentację w sądzie. Z uwagi na powrót postępowania gospodarczego potyczka w sądzie bez profesjonalnego pełnomocnika jest dużym ryzykiem. 

Prawo budowlane prawnik od zadań specjalnych

Jesteśmy adwokatami, którzy szukają rozwiązania nie tylko w zaciszu swojego gabinetu, ale gdy trzeba, również na placu budowy. Zakładamy kask i ruszamy do pracy. A wszystko po to, by znaleźć najlepsze rozwiązania i przeprowadzić Cię bezpiecznie przez meandry prawa budowlanego. 

Prawo Budowlane Kancelaria OWO Adwokaci, zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right