W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie trzech zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

Artur Obarzanek

W pracy prawnika od zawsze najbardziej napędzał mnie bezpośredni kontakt z klientem i jego sprawami. Zostałem adwokatem właśnie z racji możliwości faktycznej ochrony praw każdego człowieka. W codziennej pracy stawiam na to, by Twój interes był zawsze należycie zabezpieczony. Kiedy podejmuję się prowadzenia sprawy – angażuję się w nią na sto procent. Staje się ona Naszą sprawą, a nie wyłącznie Twoją. Jako cel stawiam sobie uzyskanie satysfakcjonującego Nas wyniku i dążę do jego osiągnięcia wszystkimi dostępnymi środkami.

Żadna sprawa nie ma jednego rozwiązania, dlatego przede wszystkim analizuję możliwe scenariusze by wybrać najlepsze dla Ciebie opcje i dostosować do tego wyboru strategię działania. Kiedy trzeba – jestem bezwzględny i twardo walczę w sądowych sporach. Gdy warto wybrać polubowne rozstrzygnięcia – negocjuję i zawieram ugody. Zawsze jednak kieruję się Twoim interesem i wspólnymi ustaleniami.

Jestem osobą otwartą i bezpośrednią. Moi klienci wiedzą, że współpraca ze mną to nie kontakt z wyniosłym prawnikiem, lecz z konkretnym i rzetelnym partnerem. Mam świadomość tego, że prawo jest często bardzo niejasne i zawiłe, dlatego wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, by czynić je dla Ciebie prostym i przejrzystym.

Specjalizuję się w sprawach karnych, gdzie występuję, jako obrońca oskarżonych lub pełnomocnik pokrzywdzonych oraz w sprawach dotyczących odszkodowań. Zajmuję się również rejestracją i obsługą prawną spółek prawa handlowego.

Prywatnie jestem osobą bardzo towarzyską. Napędzają mnie przyjaźnie i aktywne spędzanie czasu. Interesuje się historią i sportem.

Aleksandra Włodarczyk

Wykonując zawód adwokata kieruję się głównie trzema zasadami, które stanowią podstawę mojej pracy i wynikają z mojego głębokiego przekonania. Zasadami tymi są rzetelność, skuteczność i elegancja. Dbam o najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług, dlatego też wnikliwie analizuję każdą sprawę i udzielam Klientom pełnej, merytorycznej informacji. W sprawach, w których jest to możliwe, zawsze zachęcam Klientów do podjęcia próby ugodowego zakończenia sporu. Za cel stawiam sobie bowiem rozwiązywanie problemów moich Klientów i prowadzenie ich spraw w sposób, który zaoszczędzi im trudnych emocji, zrywania relacji i palenia mostów. Wierzę, że dzięki mojej wiedzy, umiejętnościom i talentom, przy pomocy siły spokoju i rzeczowego argumentu, możemy ostatecznie osiągnąć razem więcej, niż w przypadku natychmiastowego podejmowania aktywnej walki.

Jako że spory między ludźmi są stare jak świat i wciąż będą powstawać nowe, instytucja sądu z pewnością nie zostanie całkowicie wyparta przez pokojowe rozwiązania wypracowane przez strony. W sytuacjach zatem, w których konieczne staje się wystąpienie na drogę postępowania sądowego, staję ramię w ramię z moimi Klientami, działając w ich najlepszym interesie i broniąc ich praw. Na sali sądowej kluczowe jest dla mnie reprezentowanie moich Klientów w sposób merytoryczny i elegancki, co wymaga wnikliwej wiedzy prawnej, jak również znajomości faktów dotyczących danej sprawy.

Zajmuję się głównie szeroko pojętymi sprawami cywilnymi, w tym z zakresu prawa rodzinnego, czy też obsługi przedsiębiorców. Sporządzam dla Klientów projekty różnego rodzaju porozumień i umów, ujmując w nich szeroką perspektywę potencjalnych możliwości i zagrożeń. Słucham, analizuję i działam.

Kamil Ochenkowski

Swoją relację z Klientami zawsze rozpoczynam od ustalenia celów i korzyści na których nam zależy. Następnie każde swoje działanie podporządkowuję wykonaniu swojego zadania – wszystko ma działać, jak w szwajcarskim zegarku. Zależy mi na prostym, zrozumiałym dla Klienta przekazie, rzetelnym przedstawieniu opcji i szans na powodzenie. Nie boję się mówić o ryzyku i ewentualnych konsekwencjach wybranej strategii i kosztach z tym związanych.

Wierzę, że wysoka jakość świadczonych usług, dyskrecja i pragmatyczne podejście do sprawy zapewnia doskonałe rezultaty w prowadzeniu każdej sprawy.

Jako adwokat nie tylko znam się na prawie, ale jestem jego pasjonatem. Pasję tę z największą przyjemnością realizuję na sali sądowej, odważnie i z zaangażowaniem walcząc o interesy swoich Klientów. Doskonała znajomość akt sprawy i rzetelne przygotowanie do rozprawy, jak również proaktywna i błyskotliwa postawa potrafi rozstrzygnąć losy postępowania.

Adwokat Biznesu

Poza obsługą Klientów indywidualnych w szerokiej gamie postępowań przedsądowych i sądowych, zajmuję się kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym przede wszystkim prowadzeniem sporów gospodarczych.

Dla moich Klientów identyfikuję potencjalne problemy, zapobiegam powstawaniu nowych, określam ryzykowne obszary działalności.

Relacje pomiędzy mną a obsługiwanymi firmami postrzegam jako relację przedsiębiorca- przedsiębiorca, dzięki której obie strony mogą realizować swoje misje.