Prawnik Prawo Spadkowe Jelenia Góra

Pomoc adwokata w sprawach spadkowych często jest potrzebna w chwilach trudnych, dlatego poprowadzimy Twoją sprawę tak, aby angażowała Ciebie w jak najmniejszym stopniu. Wszelkie formalności zostaw nam.

Postępowanie spadkowe

Kancelaria OWO Adwokaci prowadzi sprawy związane z prawem spadkowym. Pomagamy, doradzamy i zastępujemy Klientów w postępowaniach o:

  • stwierdzenie nabycia spadku,
  • dział spadku (podział majątku spadkowego)
  • zapłatę zachowku.

Sprawa o zachowek

W ramach specjalizacji naszej Kancelarii Adwokackiej w prowadzeniu spraw spadkowych, zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem postępowań o zapłatę zachowku. Więcej na temat tego czym jest zachowek, kiedy można żądać zapłaty zachowku, ile kosztuje postępowanie o zachowek, można przeczytać w jednym z naszych artykułów tutaj.

Testament

Zbyt często brak prawidłowo sporządzonego testamentu jest przyczyną problemów, a nawet kłótni najbliższych członków rodziny. Z tych też powodów pomagamy w sporządzeniu testamentu, który w sposób pełny, a przede wszystkim ważny, urzeczywistni wolę testatora.

OWO Adwokaci – Twój Prawnik – Adwokat. Oferujemy obsługę prawną, odszkodowania, sprawy karne, zatrzymania, sprawy karne, apelacje, rozwody, warunkowe zwolnienie, prawo budowlane, umowy. Nasz obszar działania to Jelenia Góra, Wrocław, Bolesławiec, Świdnica, Wałbrzych.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right