Prawo Karne Wykonawcze

Prawomocny wyrok to nie koniec. Kodeks karny wykonawczy przewiduje rozwiązania, które nawet po skazaniu mogą w sposób znaczący poprawić sytuację naszych Klientów.

Prawnik prawo karne wykonawcze — nadzieja po wyroku

Trafiłeś na tę stronę, ponieważ Ty albo ktoś z Twoich bliskich usłyszał wyrok. Szukasz pomocy w internecie, wpisując takie zapytania, jak: “prawnik prawo karne wykonawcze”, “prawnik Prawa Karnego Jelenia Góra”. Zastanawiasz się, czy można jeszcze coś zmienić? Prawomocny wyrok sądu to nie koniec. Specjalista od prawa karnego wykonawczego może pomóc, nawet jeśli wydaje się, że nie ma już żadnej możliwości złagodzenia lub zmiany formy odbywania wyroku.

Prawnik Prawa Karnego Jelenia Góra — pomagamy naszym klientom

Znajdujemy rozwiązanie, tam, gdzie inni go nie szukali. Działamy, gdy inni już dawno się poddali. Analizujemy raz jeszcze akta oraz położenie, w którym znalazł się klient. Robimy wszystko, aby poprawić jego sytuację, nawet jeśli wyrok zapadł, a sytuacja wydaje się bez wyjścia. Pomagamy naszym klientom na terenie Jeleniej Góry, ale zgłaszają się do nas osoby z całego województwa. Część z nich trafia do nas z polecenia.

Prawnik prawo karne wykonawcze — specjalizacje

W ramach specjalizacji z prawa karnego wykonawczego zajmujemy się sprawami o:

  • odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego (SDE)
  • warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary pozbawienia wolności
  • odroczenie wykonania kary
  • przerwę w wykonywaniu kary
  • wstrzymanie wykonania kary
  • zatarcie skazania lub ukarania.

Wierzymy, że trafiłeś do nas z jakiegoś powodu. Jesteśmy najlepszą odpowiedzią na hasło: ”prawnik prawo karne wykonawcze”. Nie oceniamy. Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, jeśli tylko zrozumiał swój błąd i okazał skruchę. Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Daj sobie drugą szansę.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right