Kancelaria Prawa Gospodarczego

Specjalizujemy się w prowadzeniu procesów gospodarczych. Stronami tych postępowań są przedsiębiorcy, na których przepisy prawa nakładają wiele restrykcyjnych obowiązków, które nie występują w przypadku osób fizycznych.

Kancelaria prawa gospodarczego Jelenia Góra — działamy na Twoją korzyść 

Prowadzenie firmy, czyli własnej działalności gospodarczej, to nie lada wyzwanie. Twoje biuro to centrum dowodzenia: zarządzasz zespołem,, nadzorujesz finanse, umawiasz się spotkania biznesowe. Jeśli dodamy do tego jeszcze perfekcyjną znajomość przepisów prawa gospodarczego, okaże się, że pracujesz na kilku etatach. Na całe szczęście, nie musisz wszystkim zajmować się sam. Kancelaria prawa gospodarczego Jelenia Góra jest do Twoich usług. 

Kancelaria prawa gospodarczego Jelenia Góra — prawo gospodarcze po ludzku

Znasz się na swoim biznesie, ale nie musisz znać się w 100% na prawie gospodarczym. Nie zawsze masz czas, by śledzić najnowsze rozporządzenia. My to wiemy. Dlatego zajmiemy się tym za Ciebie i dla Ciebie, żebyś mógł spokojnie prowadzić firmę. W jaki sposób działamy? Nie tylko ustalamy konkretne strategie i pracujemy nad ich realizacją. Mówimy o prawie gospodarczym zrozumiałym językiem. informujemy klientów o wszelkich możliwych zagrożeniach, jakie wiążą się z danymi posunięciami procesowymi, czy pozaprocesowymi. Wiemy, że każdy model biznesowy wymaga indywidualnego podejścia, zagłębienia się w przepisy i przeanalizowanie ich w kontekście konkretnej sytuacji czy branży. 

Prawo gospodarcze kancelaria — z nami jesteś na bieżąco

Pod koniec 2019 r. do postępowania cywilnego powróciła odrębna regulacja dotycząca spraw gospodarczych. Założeniem ustawodawcy jest przyspieszenie procesu sądowego, co osiągnięte ma zostać m.in. poprzez nałożenie na przedsiębiorców szeregu nowych wymogów, które, w daleko idący sposób, sformalizują postępowanie sądowe. Zmiany te zwiększają ryzyko przegrania sprawy z uwagi na błędy proceduralne stron w prowadzeniu postępowania, dlatego też korzystanie z usług adwokackich w ramach procesów gospodarczych uznać należy za wysoce rekomendowane. Jak pokazuje ten przykład, przepisy wciąż się zmieniają. A to oznacza, że kwestie takie, jak prawo gospodarcze, kancelaria i biznes są nierozerwalne.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right