Odszkodowania

Jest to rodzaj spraw, z którymi najczęściej przychodzą do nas nasi Klienci. Nie tylko pociągniemy sprawcę szkody do odpowiedzialności, ale uzyskamy odpowiednie odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Odszkodowania prawnik Jelenia Góra — odzyskaj pieniądze z polisy

Jesteś mieszkańcem Jeleniej Góry lub któregoś z miast na Dolnym Śląsku? Padłeś ofiarą nieuczciwego towarzystwa ubezpieczeniowego? Ty albo ktoś z Twoich najbliższych bezskutecznie walczy o odszkodowanie? Nie musisz być w tym sam. Pomożemy odzyskać to, co Ci się należy.

Odszkodowania prawnik Jelenia Góra — jesteś we właściwym miejscu

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, po wpisaniu w Google haseł takich jak: “prawnik odszkodowania”, “odszkodowania prawnik Jelenia Góra”, czy bardziej szczegółowych: “prawnik odszkodowania komunikacyjne”, “odszkodowanie OC prawnik”, to nie musisz szukać dalej. Jesteś we właściwym miejscu. U nas możesz liczyć na fachową pomoc i zrozumienie w każdej sytuacji. Prawnicy zajmujący się odszkodowaniami są właśnie od tego, by Ci pomóc.

Prawnik od odszkodowań — walczymy o Twoją rekompensatę

Każdy, kto zakłada polisę ubezpieczeniową, liczy na wsparcie finansowe w trudnej sytuacji. Na liście tzw. ryzyk są przecież zdarzenia, których wolelibyśmy uniknąć: uszkodzenie ciała, choroby, kradzieże, niezdolność do pracy, wypadki czy śmierć najbliższej osoby. Są to sytuacje na tyle trudne i bolesne, że nikt nie ma wówczas siły na walkę o odszkodowanie, nawet jeśli ono się należy. Od tego jesteśmy my — prawnicy zajmujący się odszkodowaniami. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, bez niepotrzebnego absorbowania Ciebie lub Twojej rodziny, bo domyślamy się, że masz wystarczająco dużo rzeczy na głowie — powrót do zdrowia, opieka nad bliskimi, czy remont zrujnowanego mieszkania. Wiemy jednak, że, by móc stanąć na nogi, potrzebujesz pieniędzy z polisy.

Prawnik odszkodowania — zakres usług

Wyjaśnimy w sposób przystępny od czego zacząć, jakie dokumenty należy zgromadzić, jakie roszczenia Ci przysługują i w jakiej wysokości. Zapewnimy kompleksową obsługę, przy minimum zaangażowania w sprawę.
W ramach tej specjalizacji zajmujemy uzyskaniem się m. in.:

  • odszkodowania i zadośćuczynienia za uszkodzenie ciała
  • zadośćuczynienia za śmierć najbliższej osoby
  • odszkodowania za niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy
  • odpowiedniej kwoty z OC sprawcy z tytułu uszkodzenia Twojego pojazdu
  • odszkodowania za szkody powstałe w wyniku zalania, pożaru, kradzieży.

Odszkodowania prawnik Jelenia Góra — jak pomagamy

Jesteśmy najlepszą odpowiedzią na zapytania takie, jak “prawnik odszkodowania komunikacyjne” czy “prawnik odszkodowania komunikacyjne”. Pomożemy Ci bez względu na to, czy jesteś sprawcą, ofiarą, czy pasażerem. W przypadku każdego odszkodowania przeanalizujemy dokładnie umowę z ubezpieczycielem, listę ryzyk oraz wykluczeń, podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces — krok po kroku. Wyjaśnimy całą procedurę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. A wszystko po to, abyś w możliwie najkrótszym czasie, otrzymał pieniądze z ubezpieczenia.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right