Obsługa przedsiębiorców

W dynamicznie zmieniającym się świecie przepisów prawnych potrzebujesz partnera, na którym możesz polegać.

Obsługa prawna firm Jelenia Góra i całe województwo dolnośląskie

.

Prowadzisz własny biznes na terenie Jeleniej Góry lub w innym mieście Dolnego Śląska?

Szukasz kompleksowego wsparcia w kwestiach takich jak obsługa prawna firm? Nie mogłeś lepiej trafić. My zajmiemy się kwestiami prawnymi, a Ty będziesz mógł spokojnie rozwijać swoją firmę. Bez względu na to, czy działasz na terenie Jeleniej Góry i szukasz informacji związanych z “obsługa prawna firm Jelenia Góra”, czy działasz na terenie całego województwa, a nawet kraju, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

W czym możemy pomóc?

.
.
w poszukiwaniu najlepszych strategii dla prowadzenia danego biznesu, np. w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy prawnej działalności gospodarczej
.
w dochodzeniu należności Twojej firmy
.
w negocjacjach z Twoimi kontrahentami lub przeciwnikami
.
w prowadzeniu wszelkich sporów sądowych z udziałem Twojej firmy

Co proponujemy?

.

W zakresie obsługi przedsiębiorców podstawową formą współpracy jest stała obsługa prawna, polegająca na świadczeniu usług prawnych w ramach określonego ryczałtu. Dla każdego Klienta zainteresowanego współpracą z nami przygotowujemy zawsze ofertę zawierającą kilka wariantów, z których Klient może wybrać opcję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i oczekiwań.

W ramach stałej współpracy jesteśmy w stanie wypracować pełne zaangażowania relacje, jak i najwyższe standardy działania. Wierzymy bowiem, że wzajemne trwałe zobowiązanie pozwala nam na dogłębne zrozumienie potrzeb Klienta, zaś Klientowi na otrzymanie obsługi prawnej skrojonej na miarę.

Nasza oferta nie ogranicza się jednakże wyłącznie do podejmowania stałych obsług. Świadczymy również usługi prawne na rzecz przedsiębiorców w ramach indywidualnych projektów, kontraktów, czy też postępowań sądowych.

Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, że niejednokrotnie nad strategiami działań dla danego Klienta pracujemy wspólnie, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i potencjał każdego z adwokatów.  Dzięki takiemu, synergicznemu podejściu nie tylko dostrzegamy złożoność i wielopłaszczyznowość danego problemu, ale również jesteśmy w stanie zaproponować więcej potencjalnych rozwiązań.

Korzyści dla Twojej firmy

.
.
pewność podejmowanych działań i przedsięwzięć
.
skuteczność w realizacji celów
.
wiarygodność i profesjonalizm w kontaktach z kontrahentami
.
spokój ducha, o którym marzy każdy przedsiębiorca

Obsługa prawna firm — kim jest przedsiębiorca

.

To prawdziwy bohater. Za dnia z pełnym zaangażowaniem oddaje się swojej firmie i dużo pracuje. Nocą zaś… niejednokrotnie pracuje dalej i snuje śmiałe wizje, rozmyśla nad możliwościami, czerpie inspiracje. By być przedsiębiorcą nie wystarczy jednak tylko dużo pracować i marzyć. Przedsiębiorca zwykle w pojedynkę stacza liczne mniejsze i większe batalie, jakie napotyka na swojej biznesowej drodze. Samodzielnie rozwiązuje wszelkie problemy i z poświęceniem gasi pożary. Doświadczył tego wielokrotnie, zna się na tym i nie ma co ukrywać – jest w tym świetny. Bezapelacyjnie. A jednak ten czas i energię, jaką wkłada w rozwiązywanie problemów mógłby poświęcić na kreowanie nowych przedsięwzięć i odkrywanie kolejnych źródeł rozwoju, zarabiania, satysfakcji i … kolejnych problemów.

I tutaj pojawiamy się my. Rozwiązywanie problemów to nasza praca, którą wykonujemy z zaangażowaniem, wykorzystując wszelkie dostępne metody. Obsługa prawna firm? Zostaw to nam.

Obsługa prawna firm — znamy Twoje potrzeby i problemy

.

Sami jesteśmy przedsiębiorcami, więc ze zrozumieniem podchodzimy do wyzwań i zmagań naszych Klientów, których w świecie biznesu i prawa jest całe mnóstwo. Nie chcemy jednak, by tego rodzaju trudności ograniczały wizje i ambicje naszych Klientów, dlatego analizując i stosując przepisy prawa, szukamy i odnajdujemy w nich rozwiązania, a nie trudności i pułapki. W naszych działaniach nastawiamy się na poszukiwanie potencjału, przyjęciu właściwej i użytecznej perspektywy pochylając się nad rozwiązaniem danego problemu. Ostatecznie przecież wszystko zależy od punktu widzenia, a my wybieramy ten, który pozwala osiągnąć najlepszą widoczność. A wracając do rozwiązywania problemów, parafrazując słowa byłego brytyjskiego premiera Harolda Macmillana – aby mówić o problemie, musi istnieć jego rozwiązanie. Jeżeli nie ma rozwiązania oznacza to, że problem nie istnieje.

Zachęcamy zatem Państwa do oddawania Waszych problemów w nasze ręce, by odnaleźć dla nich najlepsze rozwiązania, jak również do dzielenia się pomysłami i planami, aby z naszą pomocą mogły stać się rzeczywistością. Obsługa prawna firm, powierz to zadanie ekspertom i zyskaj więcej czasu na realizowanie swoich marzeń (nie tylko tych biznesowych).

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right