Klienci indywidualni

Rozwiążmy Twój problem razem

Profesjonalna obsługa adwokacka klientów indywidualnych

.

W życiu każdego człowieka pojawiają się sytuacje, w których warto skorzystać z pomocy adwokata. Nikomu z nas nie są przecież obce różnego rodzaju sprawy rodzinne, odszkodowawcze, egzekucyjne, spadkowe, czy dotyczące zniesienia współwłasności. Przepisy prawa regulują wiele sfer naszej codziennej aktywności, zaś zgodnie ze starą łacińską paremią, która wciąż pozostaje aktualna – nieznajomość prawa szkodzi. W tym miejscu warto dodać, że ów nieznajomość prawa nie szkodzi jednak tym, którzy zdecydowali się powierzyć prowadzenie swoich spraw profesjonalistom takim jak my.

W czym możemy pomóc?

.
.
w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych
.
w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami
.
w prowadzeniu na rzecz Klientów negocjacji i rozmów ugodowych
.
w dochodzeniu należności na rzecz naszych Klientów

Co proponujemy?

.

Doskonale rozumiemy, że dla większości naszych Klientów sprawy, z jakimi się do nas zwracają, stanowią ich pierwsze zderzenie z wymogami lub komplikacjami wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa, z sądem lub innymi organami. Dlatego też ze zrozumieniem podchodzimy do naszych Klientów, słuchamy ich potrzeb i udzielamy wszelkich niezbędnych informacji, by czuli się z nami bezpiecznie.

Przed przystąpieniem do współpracy dokładnie wyjaśniamy naszym Klientom nie tylko specyfikę ewentualnego postępowania sądowego w sprawie, w jakiej Klient potrzebuje pomocy prawnej, ale również zasady naszej współpracy. Tutaj warto zapoznać się z zakładką współpraca i kontakt.

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno w czasie osobistych spotkań, ewentualnych negocjacji z przeciwnikiem procesowym, ale przede wszystkim na sali sądowej, gdzie podejmujemy wszelkie niezbędne działania w imieniu i na rzecz Klienta. Obecność adwokata, jego znajomość zarówno sprawy, jak i procedur sądowych zapewnia Klientom niezastąpiony spokój ducha i chociażby częściowe odciążenie z trosk związanych z danym postępowaniem. Rozumiemy, że każda indywidualna sprawa naszych Klientów jest dla nich najważniejsza, dlatego przykładamy wagę do efektywnej komunikacji i przekazywania Klientom najistotniejszych informacji. Oddzwaniamy do naszych Klientów i odpowiadamy na ich wiadomości. Słuchamy, doradzamy, wspieramy i przede wszystkim skutecznie działamy.

Korzyści płynące ze współpracy z adwokatem

.
.
poczucie bezpieczeństwa i komfortu w toku sprawy
.
spokój ducha wynikający z powierzenia sprawy profesjonalistom
.
rzetelne i merytoryczne prowadzenie spraw przedsądowych i sądowych
.
pewność skutków prawnych podejmowanych działań
.
uniknięcie potencjalnych błędów wynikających z nieznajomości przepisów

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right