Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452
obarzanek@owo-adwokaci.pl

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811
wlodarczyk@owo-adwokaci.pl

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551
ochenkowski@owo-adwokaci.pl

Adres biura
Kancelaria Adwokacka
Pl. Ks. Wyszyńskiego 52/16
58-500 Jelenia Góra

Formularz kontaktowy

  Współpraca na najwyższym poziomie!
  Indywidualne podejście do każdej sprawy, terminowość oraz bardzo dobry kontakt to tylko nieliczne zalety :)
  Z pewnością będę korzystał oraz polecał znajomym :)

  Odachowsky Auto Detailing

  Jeśli ktokolwiek szuka kancelarii w której Wasz problem zostanie zrozumiany i potraktowany powaznie bez względu na jego wagę i z pełnym profesjonalizmem, to dobrze trafiliście. W tej kancelarii to klient jest najważniejszy. Serdecznie polecam

  Maciej Walentek

  Do OWO zwróciłem się z prośbą o analizę umowy deweloperskiej. Finalny zakres usługi przekroczył moje oczekiwania, a otrzymana wiedza wyszła zdecydowanie poza zadane przeze mnie pytania oraz moje wątpliwości. Do tego wszystko w partnerskiej atmosferze. Polecam!

  Marcin Mańkowski

  Polecam wszystkim usług p. Mecenasa Obarzanka. Pomagał on mojemu bratu w wokandzie i udało się wyjść już za pierwszym razem. Adwokat bardzo rzetelny, doświadczony i konkretny!

  Lilianna Lis

  Moją sprawą zajmuje się Pani Mecenas Aleksandra Włodarczyk. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do mojego tematu i ze sprawnej, szybkiej komunikacji pomiędzy nami. Pierwszy raz spotykam się z tak nowoczesnym podejściem do klienta w tej branży. Wiedza na wysokim poziomie, piękna kancelaria, wysoka kultura osobista wszystkich jej pracowników. Wielkie zaangażowanie i świeże spojrzenie Pani Oli na wiele szczegółów w sprawie. Czuję się, że jestem w najlepszych rękach.

  Justyna M

  Mieliśmy problem z windykacją należności w naszej spółce – klienci nie płacili faktur. Zleciliśmy prowadzenie spraw kancelarii OWO (mecenas Ochenkowski) i od tamtej pory wszystko działa automatycznie i pieniądze wracają do firmy.

  Patryk Komorowski

  Miałem sprawę w Jeleniej Górze, ale rzadko tam bywam więc zależało mi na kimś kto będzie w stanie współpracować ze mną zdalnie. Adwokaci zaproponowali konsultacje on-line, które później odbyliśmy jeszcze kilka razy. Zaoszczędziłem czas i pieniądze na zbędnych dojazdach. Nowoczesna kancelaria!

  Jacek Pietras

  Skorzystałam z usług kancelarii zachęcona pozytywna opinia, i jestem absolutnie zachwycona ich profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem. Moja sprawa dotycząca spadku została wnikliwie rozpatrzona, Pani Aleksandra udzieliła mi wyczerpującej odpowiedzi, korzystając z przesłanej przeze mnie dokumentacji. Świetny kontakt, elastyczność i dopasowanie formy kontaktu zależnie od potrzeb klienta. Polecam jak najbardziej !

  Anna Krauze-Piwko

  Dziękuję kancelarii OWO Adwokaci za wygranie moich spraw. Każdy z adwokatów ma swoją specjalizację – to prawdziwi fachowcy. W sprawie karnej pomógł mi adwokat Obarzanek, a w odszkodowawczej adwokat Ochenkowski.

  Krzysztof Markowski

  phone-handsetcrossmenu