Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę dedykujemy Klientom z Polski, w szczególności z Wrocławia oraz spoza granic kraju.

Adwokat Wrocław i cały Dolny Śląsk

Nasza kancelaria mieści się w Jeleniej Górze jednak działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, również we Wrocławiu. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw takich jak sprawy rodzinnesprawy karne, czy odszkodowania. Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Wrocław adwokat — porady prawne i wsparcie w sądzie 

Nasi prawnicy reprezentują klientów w sądach oraz przed innymi organami. Zakres naszej pracy obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, przygotowanie opinii oraz ekspertyz, a także sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów. Jeśli trafiłeś tutaj po wpisaniu w wyszukiwarkę takich haseł jak: ”adwokat Wrocław rozwód”, “adwokat rozwód Wrocław”, “adwokat Wrocław prawo karne” czy “adwokat Wrocław opinie”, “adwokat Wrocław cennik”, możesz liczyć na naszą pomoc. 

Adwokat Wrocław – współpraca

Przed przystąpieniem do współpracy dokładnie wyjaśniamy naszym klientom nie tylko specyfikę ewentualnego postępowania sądowego w sprawie, w jakiej klient potrzebuje pomocy prawnej, ale również zasady naszej współpracy. Tutaj warto zapoznać się z zakładką współpraca i kontakt.

Prawnik Wrocław – wsparcie

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno w czasie osobistych spotkań, ewentualnych negocjacji z przeciwnikiem procesowym, ale przede wszystkim na sali sądowej, gdzie podejmujemy wszelkie niezbędne działania w imieniu i na rzecz klienta. Obecność adwokata, jego znajomość zarówno sprawy, jak i procedur sądowych zapewnia klientom niezastąpiony spokój ducha i chociażby częściowe odciążenie z trosk związanych z danym postępowaniem. Rozumiemy, że każda indywidualna sprawa naszych klientów jest dla nich najważniejsza, dlatego przykładamy wagę do efektywnej komunikacji i przekazywania klientom najistotniejszych informacji. Oddzwaniamy do naszych klientów i odpowiadamy na ich wiadomości. Słuchamy, doradzamy, wspieramy i przede wszystkim skutecznie działamy.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
phone-handsetcrossmenuarrow-right