Kancelaria Adwokacka
OWO Adwokaci

This is a block of text. Double-click this text to edit it.

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty.

OWO Adwokaci Jelenia Góra

OWO Adwokaci to kancelaria adwokacka działająca głównie na obszarze województwa dolnośląskiego, z siedzibami w Jeleniej Górze i Wrocławiu. Została stworzona przez troje adwokatów – adwokata Artura Obarzanka, adwokata Aleksandrę Włodarczyk – Ochenkowską oraz adwokata Kamila Ochenkowskiego. W naszej pracy nie obawiamy się być pionierami. Szukać nowych kierunków i rozwiązań. Iść tam, dokąd inne kancelarie prawnicze być może dotychczas nie dotarły. Mamy odwagę działać nowatorsko, skutecznie, sumiennie i z najwyższą dbałością o detale.

Adwokaci Jelenia Góra — pomagamy budować Twój biznes

.

Pragniemy działać na rzecz przedsiębiorców, którymi sami jesteśmy. Dlatego wspieramy ich działania na każdym etapie – od powstania biznesu, przez negocjowanie i konstruowanie umów, dochodzenie należności Twojej firmy, jak również w zakresie prawa pracy i wszelkiego rodzaju aktywnościach wymagających czujnego oka adwokata. Niezależnie od tego, czy Twój biznes polega na wznoszeniu budynków, świadczeniu usług transportowych, czy produkcji maszyn – pomożemy Ci usprawnić i ułatwić jego prowadzenie. Bo celem naszego biznesu jest uskrzydlanie i rozwój Twojej przedsiębiorczości. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia, OWO Adwokaci są do Twoich usług.

Kancelaria adwokacka OWO — adwokaci do zadań specjalnych

.

Adwokaci niejednokrotnie udzielają pomocy prawnej w sytuacjach trudnych, skomplikowanych, nagłych które wymagają podjęcia natychmiastowych działań. Często sprawami tymi są te z zakresu prawa karnego, które traktujemy z należną im poufnością i priorytetowością. . W takich właśnie sprawach możesz liczyć na naszą dyspozycyjność, proaktywność i wsparcie. W obronie naszych Klientów działamy odważnie, bacząc, by przysługujące im prawa były w pełni respektowane. Doskonale rozumiemy powagę sytuacji i wartości naszych Klientów, jakie spoczywają na sądowej szali. Warto jest mieć nas po swojej stronie.Tym bowiem wyróżnia się dobry adwokat.

Kancelaria adwokacka OWO — kreujemy najlepsze rozwiązania

.

Naszym celem jest jak najlepsza skuteczność działań podejmowanych na rzecz naszych Klientów. Miarą tej skuteczności są odpowiednio skomponowane rozwiązania. Dlatego ze zrozumieniem i otwartym umysłem słuchamy naszych Klientów i proponujemy rozmaite strategie, wyjaśniając konsekwencje ich zastosowania. Wierzymy, że dla wielu spraw, z jakimi zgłaszają się do nas nasi klienci, istnieją pozasądowe metody zakończenia sporu, które przynoszą korzyść wszystkim stronom, oszczędzając im jednocześnie znacznej ilości czasu i pieniędzy. Kiedy jednak działania ugodowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, stoimy murem za naszymi Klientami i podejmujemy walkę na sali sądowej w ich imieniu. Bo skuteczny adwokat to wygrana sprawa.

Kancelarie adwokackie — lokalizacje OWO Adwokaci

Tu znajdziecie nas najczęściej, co nie wyklucza współpracy i spotkań również w innych województwach i miastach. Jesteśmy otwarci zarówno na prowadzenie spraw Twoich i Twojej firmy, tam gdzie tego potrzebujesz.

Legnica
Głogów
Bolesławiec
Zgorzelec
Lubań
Lwówek śląski
Jelenia Góra
Złotoryja
Jawor
Wałbrzych
Kamienna góra
Dzierżoniów
Ząbkowice Śląskie
Kłodzko
Strzelin
Oława
Wrocław
Trzebnica
Wołów
Środa Śląska
Milicz

OWO Adwokaci – Twój prawnik Jelenia Góra

.

Pasja połączona z ciężką pracą oraz dążeniem do perfekcji. Te cechy stały się podstawą stworzenia kancelarii prawnej OWO Adwokaci, skupiającej specjalistów z dziedzin prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego. Tworzona z zaangażowaniem i rzetelnością firma powstała po to, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę prawną, świadczoną w trudnych oraz niecodziennych chwilach. W sytuacji konieczności skorzystania z pomocy adwokata, zapraszamy do kontaktu. Staramy się pomóc w każdej najtrudniejszej sprawie, pracując również o nietypowych godzinach – zawsze, gdy potrzebna jest błyskawiczna reakcja na Państwa problemy prawne.

Kancelarie prawne, kancelarie adwokackie — gdy potrzebna jest pomoc adwokata

.

Działania prawników skupionych w ramach kancelarii są ściśle określonymi, skutecznymi metodami, pozwalającymi osiągnąć optymalne efekty na każdym etapie prowadzonych działań. Pomoc adwokata powinna być przede wszystkim skuteczna, dlatego w celu realizacji zadań dobieramy odpowiednie metody i skupiamy się na priorytetach. Gdy potrzebna jest porada prawna, znajdują się Państwo na pozycji poszkodowanego lub podejrzanego o popełnienie czynu zabronionego – w każdej z tych trudnych sytuacji podstawą jest rzetelne wsparcie i pomoc profesjonalistów z doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem. Kancelaria w Jeleniej Górze zajmie się obsługą prawną w każdej sytuacji.

Adwokaci w Jeleniej Górze – w jakich sprawach można się do nas zgłosić

.

Zapraszamy do skorzystania z usług specjalistów z doświadczeniem w szeroko pojętych sprawach prawa cywilnego. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sporządzeniu umowy, wezwania do zapłaty lub polubownym załatwieniu sporu, włączymy się z zaangażowaniem i skutecznością. Właśnie to wyróżnia najlepsze kancelarie prawnicze. Zajmujemy się prawem spadkowym, budowlanym, oferujemy obsługę prawną inwestycji oraz pomoc w przypadku spraw spornych. Wspieramy naszych Klientów w dziedzinach prawa rodzinnego: w procesach rozwodowych na każdym ich etapie, sprawach o alimenty oraz ustalenie rodzicielstwa. Specjalizujemy się ponadto w prawie karnym. W takich sprawach jesteśmy obecni już od momentu zatrzymania Klienta w charakterze podejrzanego, poprzez postępowanie przygotowawcze, aż po drogę sądową.

Kancelaria adwokacka Jelenia Góra – czym wyróżnia się dobry prawnik

.

Co różni inne kancelarie prawne od naszej? Oferta OWO Adwokaci stanowi szeroko pojętą kategorię działań, które oferujemy dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców: zapewniamy niezawodną, rzeczową oraz skuteczną pomoc w sytuacjach nietypowych. Pamiętamy o tym, że dobry prawnik poza wiedzą teoretyczną z zakresu konkretnych dziedzin prawa oraz doświadczenia, budowanego na gruncie licznych, wygranych postępowań, charakteryzuje się życzliwym i otwartym podejściem do Klienta, który, poszukując pomocy prawnej, znajduje się w sytuacji nietypowej i nierzadko trudnej. Dobry prawnik to osoba, która poza rzetelną wiedzą, przekazywaną w zrozumiały sposób, wykazuje się zrozumieniem i zaangażowaniem w możliwie najefektywniejsze załatwienie sprawy korzystnie dla Klienta.Jesteśmy świadomi, że na hasło takie jak: “adwokat Jelenia Góra”, otrzymasz wiele propozycje. Niektóre kancelarie prawne będą tańsze, inne kancelarie prawnicze droższe. Niektóre odeślą Cię z kwitkiem, bo obsługują tylko “grube ryby”. My do każdej sprawy podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Bez względu na to, czy jesteś samotną matką, oszukanym pracownikiem, czy właścicielem korporacji. Wychodzimy z założenia, że dobre kancelarie prawne dostrzegają człowieka, jego problemy i potrzeby, a nie tylko sprawy do rozwiązania. Kancelaria prawna opinie? Zaufanie naszych Klientów zaskarbiliśmy sobie nie tylko dzięki wygranym sprawom, ale także za sprawą naszego podejścia w czasie współpracy.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek

tel: +48 606 371 452

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska

tel: +48 794 984 811

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551

Formularz kontaktowy
crossmenuarrow-right