Adwokat Zgorzelec

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności ze Zgorzelca oraz spoza granic kraju.

Adwokat, radca prawny - Legnica. Kancelaria prawna - OWO Adwokaci

OWO Adwokaci – kancelaria adwokacka Zgorzelec

Kancelaria prawna OWO Adwokaci w swojej codziennej działalności oferuje usługi prawne skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i instytucji, czy przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego, jednak świadczymy pomoc na terenie całej Polski, jak i za granicą. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego. Pracujący w naszej kancelarii adwokaci znani są z profesjonalizmu i dużego doświadczenia. Świetnie sprawdzają się w roli stałych doradców w firmach w Zgorzelcu oraz innych miastach województwa dolnośląskiego.

Prawnik w Zgorzelcu – specjalizacje kancelarii OWO Adwokaci

Oferujemy kompleksowe usługi w wielu specjalizacjach. Wspieramy Klientów w sprawach z zakresu prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego, budowlanego, czy spadkowego. Reprezentujemy ich w sądach zarówno pierwszej instancji, jak i odwoławczych. Pomagamy w sprawach dotyczących wypłaty wynagrodzenia oraz windykacji należności. W imieniu naszych Klientów występujemy o odszkodowania, a także uczestniczymy w procesach przygotowywania do zawierania umów. Jesteśmy gotowi współpracować na wielu płaszczyznach.

Kancelaria prawna Zgorzelec – obsługa przedsiębiorców

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może okazać się wyjątkowo trudne bez kompleksowej opieki prawnej. To właśnie z myślą o firmach nasza Kancelaria OWO Adwokaci przygotowała szeroką ofertę, która pomoże rozwiązać najtrudniejsze problemy i odnaleźć się nawet w bardzo zawiłych sytuacjach. Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy konsultacje i pomoc w procesach przygotowywania umów, czy dochodzeniu należności. Nasze kompleksowe doradztwo w dziedzinie prawa gospodarczego sprawia, że przedsiębiorcy mają szanse unikać złych decyzji i bardzo szybko rozwiązywać wszelkie problemy natury prawnej. Nasi doświadczeni adwokaci w profesjonalny sposób gotowi są reprezentować firmę przed sądem, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Oferujemy usługi oparte na głębokiej i rzetelnej wiedzy prawniczej oraz doświadczeniu w pracy z Klientami.

Dobry prawnik Zgorzelec – oferta dla osób fizycznych

Niemal każdy człowiek w pewnym momencie życia będzie potrzebował profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza Kancelaria OWO Adwokaci oferuje merytoryczne wsparcie prawne dla wszystkich Klientów indywidualnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu dylematów i problemów dotyczących szerokiego wachlarza specjalizacji – od prawa rodzinnego po postępowanie karne. Przeprowadzamy interpretacje przepisów, przygotowujemy pozwy i pisma procesowe lub przedprocesowe. Dochodzimy należności, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, reprezentujemy naszych Klientów przed sądem lub innymi organami. Przygotowujemy optymalne strategie postępowania przy zachowaniu pełnej tajemnicy adwokackiej. Oferujemy usługi doświadczonych i wyspecjalizowanych prawników na terenie Zgorzelca oraz innych miast w województwie dolnośląskim.

W czym możemy pomóc?

w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań

w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych

w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami

w prowadzeniu na rzecz Klientów negocjacji i rozmów ugodowych

w dochodzeniu należności na rzecz naszych Klientów

Korzyści płynące ze współpracy z adwokatem

poczucie bezpieczeństwa i komfortu w toku sprawy

spokój ducha wynikający z powierzenia sprawy profesjonalistom

rzetelne i merytoryczne prowadzenie spraw przedsądowych i sądowych

pewność skutków prawnych podejmowanych działań

uniknięcie potencjalnych błędów wynikających z nieznajomości przepisów