Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę dedykujemy Klientom z Polski, w szczególności z Wrocławia oraz spoza granic kraju.

Adwokat, radca prawny - Wrocław. Kancelaria prawna - OWO Adwokaci

Nasza kancelaria mieści się w Jeleniej Górze jednak działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, również we Wrocławiu. Zajmujemy się szerokim zakresem spraw takich jak sprawy rodzinne, sprawy karne, czy odszkodowania. Nasze usługi świadczymy dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Nasi prawnicy reprezentują Klientów w sądach oraz przed innymi organami. Zakres naszej pracy obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, przygotowanie opinii oraz ekspertyz, a także sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów.

Adwokat Wrocław – współpraca

Przed przystąpieniem do współpracy dokładnie wyjaśniamy naszym Klientom nie tylko specyfikę ewentualnego postępowania sądowego w sprawie, w jakiej Klient potrzebuje pomocy prawnej, ale również zasady naszej współpracy. Tutaj warto zapoznać się z zakładką współpraca i kontakt.

Prawnik Wrocław – wsparcie

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno w czasie osobistych spotkań, ewentualnych negocjacji z przeciwnikiem procesowym, ale przede wszystkim na sali sądowej, gdzie podejmujemy wszelkie niezbędne działania w imieniu i na rzecz Klienta. Obecność adwokata, jego znajomość zarówno sprawy, jak i procedur sądowych zapewnia Klientom niezastąpiony spokój ducha i chociażby częściowe odciążenie z trosk związanych z danym postępowaniem. Rozumiemy, że każda indywidualna sprawa naszych Klientów jest dla nich najważniejsza, dlatego przykładamy wagę do efektywnej komunikacji i przekazywania Klientom najistotniejszych informacji. Oddzwaniamy do naszych Klientów i odpowiadamy na ich wiadomości. Słuchamy, doradzamy, wspieramy i przede wszystkim skutecznie działamy.

W czym możemy pomóc?

w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań

w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych

w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami

w prowadzeniu na rzecz Klientów negocjacji i rozmów ugodowych

w dochodzeniu należności na rzecz naszych Klientów

Korzyści płynące ze współpracy z adwokatem

poczucie bezpieczeństwa i komfortu w toku sprawy

spokój ducha wynikający z powierzenia sprawy profesjonalistom

rzetelne i merytoryczne prowadzenie spraw przedsądowych i sądowych

pewność skutków prawnych podejmowanych działań

uniknięcie potencjalnych błędów wynikających z nieznajomości przepisów