Adwokat Świdnica

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności ze Świdnicy oraz spoza granic kraju.

Adwokat, radca prawny - Świdnica. Kancelaria prawna - OWO Adwokaci

OWO Adwokaci – kancelaria adwokacka Świdnica

Kancelaria OWO Adwokaci powstała, żeby pomagać osobom mającym problemy i wątpliwości natury prawnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, jednak obszarem działalności jest całe województwo dolnośląskie. Jeżeli więc szukasz adwokata w Świdnicy, to nie mogłeś lepiej trafić.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. A co najważniejsze: zrobimy to w całkowitej dyskrecji, bo obowiązuje nas tajemnica zawodowa.

Prawnik Świdnica – w czym specjalizuje się nasza kancelaria adwokacka?

Głównym obszarem naszej działalności jest reprezentacja klientów w sporach sądowych, udzielanie porad prawnych klientom indywidualnym oraz stała obsługa przedsiębiorców. Pomagamy w wielu sytuacjach rozwiązać skomplikowane problemy. Jako adwokaci specjalizujemy się zarówno w sprawach z zakresu prawa cywilnego, jak i gospodarczego. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi prawo karne, rodzinne, budowlane, administracyjne oraz prawo spadkowe.

Udzielamy porad związanych z rozwodem oraz pomagamy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Tworzymy również niezbędne dla klientów umowy, prowadzimy w ich imieniu negocjacje oraz reprezentujemy w sądach oraz przed organami administracji państwowej. Skutecznie zajmujemy się również windykacją należności.

Dobry prawnik Świdnica – w jaki sposób pracuje nasza kancelaria prawna?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Zawsze zaczynamy swoją pracę od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, żeby poznać wszystkie fakty i móc przygotować odpowiednią strategię działania. Dlatego na każdym etapie współpracy bardzo ważna jest wzajemna szczerość.

Nasza kancelaria prawna ze Świdnicy w kontaktach z klientami stawia na jasność w przekazywaniu informacji, bo wiemy, że dla wielu terminy prawne mogą być niezrozumiałe. Cała współpraca oparta jest również na wzajemnym zaufaniu, otwartości oraz szczerości. Zależy nam na tym, żeby klienci widzieli w nas partnera, na którego zawsze można liczyć i którego z czystym sumieniem można polecać innym.

Kancelaria Świdnica – kto może skorzystać z naszych usług?

Nigdy nie wiemy, kiedy zdarzy się sytuacja, gdy porada lub pomoc prawna okazuje się niezbędna. Zarówno w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych czy administracyjnych, pierwszym krokiem jest znalezienie doświadczonego prawnika – pamiętajmy, że w wyniku nieznajomości prawa można wiele stracić.

W kancelarii OWO Adwokaci obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, a udzielane przez nas porady mają wymierny wpływ na ich życie. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, dyskrecję i skuteczność.

Prowadzimy działalność na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Żeby umówić się na spotkanie wystarczy nawiązać z nami kontakt telefoniczny lub mailowy. Można też osobiście odwiedzić siedzibę naszej kancelarii.

W czym możemy pomóc?

w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań

w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych

w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami

w prowadzeniu na rzecz Klientów negocjacji i rozmów ugodowych

w dochodzeniu należności na rzecz naszych Klientów

Korzyści płynące ze współpracy z adwokatem

poczucie bezpieczeństwa i komfortu w toku sprawy

spokój ducha wynikający z powierzenia sprawy profesjonalistom

rzetelne i merytoryczne prowadzenie spraw przedsądowych i sądowych

pewność skutków prawnych podejmowanych działań

uniknięcie potencjalnych błędów wynikających z nieznajomości przepisów