Prawo budowlane

Sprawy budowlane stanowią jedną z głównych specjalizacji naszej Kancelarii.

Zajmujemy się prowadzeniem sporów budowlanych, konstruowaniem i negocjowaniem umów oraz zapewniamy obsługę inwestycji budowlanych.

Reprezentujemy wszystkie strony procesu budowlanego, w tym przede wszystkim inwestorów, generalnych wykonawców, wykonawców i podwykonawców.

Znając realia panujące na placach budowy, wiemy jak ważne jest szybkie i skuteczne działanie w tej dziedzinie.

Jeżeli to możliwe staramy się znaleźć rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Często uświadomienie kontahentom dalekoidących konsekwencji pewnych działań, niepewności wyniku batalii sądowej pozwala ostudzić emocję i doprowadzić proces budowlany do końca.

Gdy to konieczne zapewnimy Ci reprezentację w sądzie. Z uwagi na powrót postępowania gospodarczego potyczka w sądzie bez profesjonalnego pełnomocnika jest dużym ryzykiem. Powierz swoją sprawę profesjonaliście i wspólnie wygrajmy Twoją sprawę.

Jesteśmy adwokatami, którzy szukają rozwiązania nie tylko w zaciszu swojego gabinetu, ale gdy trzeba to również na placu budowy.

OWO Adwokaci – Twój Prawnik – Adwokat. Oferujemy obsługę prawną, prawo budowlane, odszkodowania, sprawy karne, zatrzymania, sprawy karne, apelacje, rozwody, warunkowe zwolnienie. Nasz obszar działania to Jelenia Góra, Wrocław, Bolesławiec, Świdnica, Wałbrzych.