Adwokat Legnica

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności z Legnicy oraz spoza granic kraju.

Adwokat, radca prawny - Legnica. Kancelaria prawna - OWO Adwokaci

OWO Adwokaci – kompetentni adwokaci z Legnicy

Poszukujesz kancelarii prawnej, w której prawnicy otoczą Cię fachową pomocą oraz stworzą dogodne warunki do współpracy? OWO Adwokaci to miejsce, w którym stawia się na jakość oraz profesjonalizm. Nasi adwokaci są ekspertami w swojej dziedzinie, co skutkuje zadowoleniem u Klientów i satysfakcjonującym przebiegiem prowadzonych spraw. Świadczymy usługi prawne zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Oferujemy stałą obsługę prawną firm, udzielamy kompleksowych porad prawnych, a także reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniu sądowym, administracyjnym oraz przed organami administracji publicznej. Jesteśmy tam, gdzie potrzebują nas Klienci.

Szeroki zakres usług kancelarii prawnej w Legnicy

Dla naszych prawników zadowolenie Klienta oraz jego fachowa obsługa są kwestiami pierwszorzędnymi. Dlatego też każdego traktujemy w indywidualny sposób, nieustannie się rozwijamy, a także poszerzamy zakres działań. Oferowane przez nas usługi prawne prowadzone są z należytą starannością, profesjonalizmem, a także przy zachowaniu obowiązujących zasad etyki adwokackiej. Zależy nam na doskonałej reputacji pośród Klientów, a także na zdobyciu ich zaufania. Posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz karnego.

W zakres usług świadczonych przez naszą kancelarię wchodzi prawo rodzinne, karne, budowlane, administracyjne oraz spadkowe. Priorytetem naszej praktyki jest dokładne zrozumienie potrzeb danego Klienta i indywidualne podejście do charakteru sprawy. W obszarze naszych specjalizacji znajdują się m.in. obsługa spraw rozwodowych, dochodzenie roszczeń w sprawach odszkodowawczych, tworzenie wzorów umów, windykacja należności, prowadzenie negocjacji oraz reprezentacja w sądach.

Indywidualne podejście do każdej sprawy dzięki dobrym prawnikom

Nasi adwokaci doskonale wiedzą, jak ważna jest elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Dlatego dbamy o to, aby każdy mógł nam zaufać, stwarzając dogodne warunki do współpracy. Rozpoczynamy ją od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, na podstawie którego jesteśmy w stanie dokładnie zapoznać się ze sprawą i opracować optymalną i skuteczną strategię działania. Ta zaś jest szczegółowo omawiana z Klientem, co gwarantuje transparentność podejmowanych działań. Jasne komunikowanie podejmowanych kroków jest kluczowe, aby mogli oni nam zaufać. Jesteśmy świadomi, że proces sądowy i terminologia prawna są skomplikowane, dlatego wszystkie zawiłe kwestie wyjaśniamy w najskuteczniejszy sposób, aby Klienci zawsze czuli się doskonale poinformowani.

Kancelaria adwokacka w Legnicy – jak działamy?

Od samego początku współpracy dbamy o dobrą komunikację, aby Klienci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, którzy posiadają pasję, inwencję i zaangażowanie. Zazwyczaj kontakt z Klientem rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej, podczas której prosimy o dokładne przedstawienie wszelkich istotnych okoliczności sprawy we wiadomości mailowej. Dzięki takiej strategii jesteśmy w stanie dokładnie merytorycznie przygotować się do pierwszego osobistego spotkania i od razu zaoferować możliwe rozwiązania danego problemu.

W czym możemy pomóc?

w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań

w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych

w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami

w prowadzeniu na rzecz Klientów negocjacji i rozmów ugodowych

w dochodzeniu należności na rzecz naszych Klientów

Korzyści płynące ze współpracy z adwokatem

poczucie bezpieczeństwa i komfortu w toku sprawy

spokój ducha wynikający z powierzenia sprawy profesjonalistom

rzetelne i merytoryczne prowadzenie spraw przedsądowych i sądowych

pewność skutków prawnych podejmowanych działań

uniknięcie potencjalnych błędów wynikających z nieznajomości przepisów